logo
  • Čeština
  • Slovenčina
  • English
  • Magyar

brzdy a spojky

Třmenové brzdy a brzdové písty

Pro kontrolované brzdění rotujících částí stroje je nejlepším řešením kombinace brzdového kotouče a jednoho, nebo více brzdových pístů. Třmenové brzdy RE jsou navrženy a vyrobeny podle pracovních podmínek a technických parametrů vaší aplikace. Pokrývají širokou škálu možností tak, aby obsáhly všechny požadavky zákazníků.

brzdy-pneu_strmen-icon

web-technikaTřmenové brzdy jsou dostupné v manuálním, pneumatickém a bezpečnostním provedení. Volitelný je také průměr brzdového kotouče v rozmezí 200-600 mm, nebo výroba přesně podle vašeho výkresu.

PNEUMATICKÉ BRZDOVÉ PÍSTY TYPU CX

brzda-priruba-kotucSamostatné brzdové písty jsou ideálním řešením v aplikacích s nízkou a střední brzdou silou. Pro jejich malou velikost lze instalovat více pístů na jeden brzdový kotouč, díky čemuž dosáhnete potřebný brzdný moment. Písty jsou k dispozici také v bezpečnostním provedení.

Na přání dodáváme třmenové brzdy s redukovanou brzdnou silou na 10%, 16% nebo 40%, díky čemuž víme dosáhnout přesný brzdný moment pro vysoce citlivé brzdění, které využijete při použití s lehkými materiály nebo pro dokonale rovné řezání materiálu.

.

.

.

PNEUMATICKÉ A MECHANICKÉ TŘMENOVÉ BRZDY

brzda-strmenova-sa-standardNabízíme výběr manuálně nebo pneumaticky ovládaných brzd, které díky vysokému brzdnému momentu využijete k efektivnímu nouzovému brždění na jakémkoliv stroji zpracovávajícího materiál na válcích. Brzdy doporučujeme instalovat společně s našimi brzdovými disky typu PX. Třmeny se samy nastaví při opotřebení.

reKompletní katalog ke stažení:

  brozura-strmenove-brzdy
logo_www800x200