logo
  • Čeština
  • Slovenčina
  • English
  • Magyar

regulace tahu

Tenzometrické snímače

cb_series2Tenzometry řady CB jsou ideální pro detekci napětí materiálu, který mohou měřit bez vlivu jiných faktorů (hmotnost role, podpěry atd.). Jejich struktura eliminuje vady mechanicky, má vysokou odolnost vůči třesu a přetížení.

 

 

 

 

cf_seriesTenzometry CF SERIES s přírubou umožňují díky kombinaci kompaktního designu snadnou montáž v zúžených prostorách, nabízejí uživatelskou přívětivost a vysokou spolehlivost získanou 30ti letými zkušenostmi v oboru.

 

 

 

.

 

ck_series2Tenzometry CK SERIES na hřídel opakovaně měří aplikovanou sílu v elektrický poměrný signál bez hystereze na účel použití pro jakýkoliv druh regulace.

 

 

 

 

 

.

 

ultra_sonic3US.3 je ultrazvukový senzor

vytvořen pro kontrolu tahu materiálu v otevřených systémech. Na základě odraženého ultrazvukového signálu vypočítá senzor přesnou vzdálenost od odvíjeného materiálu. Následně senzor vyšle analogový signál do brzdy nebo motoru, který reguluje tah.

Díky jednoduchému ovládání, nízké ceně a vysoké přesnosti je ultrazvukový senzor ideálním řešením pro archovačky, stroje na výrobu sáčků a převíjecí řezačky papírů a plastových fólií.

re  

Kompletní katalog ke stažení:

 

load-cells

logo_www800x200