logo
  • Čeština
  • Slovenčina
  • English
  • Magyar

regulace tahu

Systémy na regulaci tahu

Systémy na regulaci tahu běžícího materiálu pomáhají udržet předepsaný tah během celého převíjecího procesu, snižují počet přetržení materiálu, zmetkovost a minimalizují ztráty ve výrobě. U systémů s regulací v otevřené smyčce se jedná o ultrazvukový senzor, který snímá průměr odvíjení role a na jeho základě řídí odvíjecí brzdu. U systémů s regulací v uzavřené smyčce snímají tenzometry nepřetržitě tah v běžícím materiálu a převádějícího na analogový signál. Tento signál je zpracováván řídící jednotkou spolu s jinými signály a vyhodnocen PID regulátorem. Na výstupu může být signál pro odvíjecí brzdu, potahovací NIP stanici, nebo pro navíjecí motor.

regulace-otvorena_slucka regulace-uzavreta_slucka

web-produktyV tomto sortimentu nabízíme snímače průměru, několik typů tenzometrů, tenzometrické válce, zesilovače, převodníky a různé vyhodnocovací a řídicí jednotky přesně na míru Vaší aplikaci.

web-technikaSystémy se dodávají přesně specifikované pro Vaši aplikaci (rozsah tenzometrů, umístění ve stroji, nastavení), standardní náhradní díly máme skladem.

 

Služby ekoenergoNaši technici jsou vždy připraveni Vás navštívit, obhlédnout stroj a stanovit ideální kombinaci produktů pro Vaši potřebu. Systémy na regulaci tahu v případě potřeby přímo nainstalujeme a nastavíme všechny parametry pro tu správnou regulaci.

     
re
logo_www800x200