logo
  • Čeština
  • Slovenčina
  • English
  • Magyar

speciální válce a profily

Speciální válce a profily

Ve spolupráci s firmou Roll Concept dodáváme všechny druhy průmyslových válců přesně dle požadavků Vaší aplikace. Hliníkové válce s žebrovitým profilem se vyznačují nízkým valivým odporem a jsou vhodné pro všechny průmyslové aplikace. Při větších šířkách zaručuje konstrukce válců minimální průhyb a výbornou funkčnost. Absolutní technickou špičkou jsou válce vyrobeny z karbonových vláken s perfektními vlastnostmi při vysoce rychlostních procesech například v papírenském průmyslu nebo při výrobě netkaných textilií. Prohnuté banánové válce slouží pro dokonalé rozhánění materiálu a zabraňují tvorbě záhybů. Speciální kategorií jsou topné, chladící, sušící, flexotiskové a kalandrovací válce. Jedná se o velmi přesné válce s různými povrchovými úpravami.

Do našeho portfolia patří: hliníkové vodící válce, drážkované válce, hliníkové profily, ocelové vodící válce, vodící válce z karbonových vláken, chladící, topné, sušící válce, kalandrovací válce, flexotiskové bubny, přesné řádkovací válce a banánové / rozháněcí válce.

V případě válců dokáži naši technici zkalkulovat všechny potřebné parametry a na jejich základě navrhnout kompletní specifikaci válce. Ať se jedná o průhyb, přítlak válců, tvrdost povrchu, teplotní koeficient, proud média uvnitř válce nebo jiné speciální vlastnosti bude válec zkonstruován tak, aby splňoval i Vaše nejpřísnější podmínky.

     
 

 

logo_www800x200