logo
  • Čeština
  • Slovenčina
  • English
  • Magyar

řezací systémy

Řezací systémy

Dodáváme kompletní řezací systémy nebo částečné komponenty pro všechny výrobce převíječe a řezacích strojů. Koncovým uživatelům nabízíme řešení na míru, co se týče rekonstrukce zastaralých řezacích nožů, návrhu nových systémů nebo doplnění stávajících strojů. Pneumatické držáky a řezací systémy dodáváme od našeho výhradního partnera firmy Mario Cotta, která má více než 50 zaměstnanců a její tradice sahá až do roku 1925.

DETTAGLIO LAME

web-produkt

Mezi dodávky patří řezací nože z různých materiálů, pneumatické a mechanické držáky nožů, řezací systémy s manuálním, poloautomatickým a automatickým nastavováním a různé speciální systémy navrženy přímo na míru zákazníka.

web-zakaznik

Umíme zabezpečit návštěvu našeho technika a kompletní analýzu Vašeho řezacího systému. Na základě toho umíme navrhnout řešení pro zvýšení efektivity, snížení zmetkovosti, rychlou údržbu a pro celkové zvýšení kvality Vašeho produktu. Spočítáme finanční návratnost, zpracujeme technickou dokumentaci a na závěr celý systém nainstalujeme a zaškolíme obsluhu.

     
   
logo_www800x200