logo
  • Čeština
  • Slovenčina
  • English
  • Magyar

řezací nože

Nože pro balící stroje

Dodáváme všechny nože pro všechny typy balicích strojů, každodenně odesíláme zákazníkům náhradní díly pro stroje Multivac, Tiromat, Dixie a další. Nože, hvězdičky a žiletky standardních velikostí máme běžně skladem a dodáváme do jednoho týdne. Pro nestandardní sortiment nás neváhejte poptat.

multivac_tiromat

web-infoNaše nože jsou stejné kvality jako originály, jen za výrazně nižší cenu. Na nožích dokážeme dělat drobné úpravy oproti standardům, tak aby plně vyhovovaly vašim potřebám.

.

web-technikaJsme schopni výroby jakéhokoliv tvaru nože ze všech běžných i vysoce kvalitních materiálů, stačí nám zaslat technický výkres.

..

MULTIVAC, TIROMAT A DALŠÍ

strojne-noze2Dodáváme nože pro jakékoliv balicí stroje: MULTIVAC, TIROMAT, Variovac, DIXIE, WEBER, APEX, WEBOMATIC, MAŠEK, VELTEKO a další.

.

.

VYSEKÁVACÍ NOŽE

vysekavacie-noze2

Materiálem nože je obvykle kalená nerezová ocel pro zajištění hygienických standardů. Používají se především pro řezání fólií a plastů v balícím a potravinářském průmyslu. Vysekávací nůž vám vyrobíme podle dodaného technického výkresu, dodané vzorky nebo přizpůsobíme požadavkům vaší aplikace.

logo_www800x200