logo
  • Čeština
  • Slovenčina
  • English
  • Magyar

kamerové systémy

Kamerové systémy na inspekci materiálu

Při pohybu tiskových strojů je třeba neustále kontrolovat kvalitu tisku. K analýze kvalifikačních parametrů je tedy nezbytné obraz tisku “zastavit”. K získání nejnižšího možného odpadu je třeba sledovat přesné nastavení stroje, rovnoměrné rozložení inkoustu na válcích a konstantní hustotu a tón barev v průběhu tisku. Kontrola těchto parametrů v reálném čase vede ke snížení zmetkovosti, zvýšení kvality tisku a nabytí důvěry tiskaře v stroj vedoucí k zvýšení rychlosti tisku-může neustále kontrolovat jeho průběh a kvalitu.

revision_technology

web-infoDíky zvýšení hodinové produktivity a zvýšení kvality konečného produktu se Vám pořizovací náklady za stroj obratem vrátí.

.

web-technikaZásadní výhoda, zvláště při nízkonákladových výtiscích, je redukce času potřebného na nastavení stroje.

TECHNOLOGIE REVISION

CMOS_snimacSnímač CMOS

Termín CMOS (Complementary Metal Oxide Semiconductor – Alternativní polovodič oxidu kovu) odkazuje na senzor digitálních obrazů, používaný jako alternativa k běžnějšímu CCD. Snímač CMOS skládá z tisíců fotosenzitivních pixelů, které zachycují fotony světla a převádějí je do elektrických nábojů.

.

.

CCD_snimacCMOS vs. CCD

Technologické snímače CCD a CMOS se liší ve zpracování a přenosu elektrických nábojů ze snímače. Při snímači CCD se náboje před odesláním ke konverzi a zesilovači přenáší napříč celou plochou snímače od jedné řady pixelů do druhé. Při technologii CMOS zpracovává vnější okruh citlivé části každého pixelu zaznamenány výboje a odesílá je nezávisle na ostatních.

JEDNOTLIVÉ FUNKCE

dvojita_kameraDvojitá kamera

Dvojitá kamera je nezbytným doplňkem v oboustranném tisku, kde v první řadě kontroluje zarovnání obrazu, avšak umožňuje i kontrolu kvality tištěného obrazu na zadní straně materiálu.

.

.

externi_lampaExterní stroboskopická lampa

Externí stroboskopická lampa je doplněk dostupný pouze pro modely RF, MH75 a LD75. Tento volitelný produkt je nezbytný pro oboustranný tisk, kdy je třeba sledovat sjednocení obrazu obou stran tisku.

.

rekonstrukce2Rekonstrukcie obrazu

Tato funkce je užitečná při tisku velkých obrazů, které kamerou nelze zachytit v jejím zorném poli naraz. Funkce umožňuje snímání kompletního obrazu pomocí rekonstrukce videozáznamem, po kterém následuje selekce specifických bodů obrazu k přesné kontrole.

.

ciarovy_kodČtečka čárových kódů

Tato funkce porovnává aktuální čárové kódy vzhledem k uloženým vzorkům a umožňuje operátorovi zobrazit zprávu se všemi nahranými kódy, tedy počet správných a špatných čárových kódů.

Náš systém umožňuje čtení zdravotnických, potravinářských a obchodních čárových kódů.

Typy přijatelných čárových kódů: CODE39, Code128, CODE25; EAN8, EAN13; UPC-A, UPC-E, CODABAR, PATCHCODES.

.

.

dotykovy_displejDotykový displej

Všechny verze systému Revision II můžete koupit s dotykovým displejem. Tato funkce vzhledem k jednoduchému a intuitivnímu rozhraní výrazně urychlí a usnadní všechny operace.

.

.

.

.

.

Lampa pro tlač UV inkousty

Tato speciální lampa umožňuje průchod pouze UV paprskům. Lampa se používá pro zobrazení přítomnosti a kontrolu správnosti umístění speciálních materiálů, jakými jsou různé lepidla nebo barvy, které nejsou viditelné v běžných světelných podmínkách.

.

.

.

rgb_cymFunkce RGB / CYM

Funkce RGB lze využít v okamžiku, kdy potřebujete kontrolovat kvalitu a intenzitu barev během procesu tisku. Tato funkce umožňuje srovnání barevného vzorek s tištěným výsledkem.

Nabízíme čtyři možnosti této funkce: RGB, normalizované RGB, CYM a normalizovaný CYM.

.

.

.

Galerie:

re
logo_www800x200